Aktualności: Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego OPERATION 2012

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego OPERATION 2012

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego OPERATION 2012 pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, pana Adama Struzika oraz akcji społecznej "2012 - wszyscy jesteśmy gospodarzami" zorganizowany przez Wyższą Szkołę Turystyki i Języków Obcych w Warszawie. I etap Konkursu odbył się w naszej szkole 2 kwietnia 2012.

Do drugiego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Michał Czekaj 3B

2. Karol Tomaszewski 3C

3. Michał Wójcik 3B

4. Mikołaj Podkoński 3B

5. Marcin Osiński 3A

6. Kamil Oroń 3C

7. Izabela Fronczak 3A

8. Michał Rosiński 3B

12 kwietnia zostaliśmy zaproszeni do Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych. Tu odbył się drugi etap, który wyłonił laureatów konkursu.

Z naszej szkoły wśród nich znaleźli się: Michał Czekaj 3B, Michał Wójcik 3B, Izabela Fronczak 3A, Marcin Osiński 3A, Kamil Oroń 3C, Michał Rosiński 3B i Karol Tomaszewski 3C.

W czasie oczekiwania na wyniki mogliśmy poznać ofertę edukacyjną uczelni.

Dziękujemy organizatorom za miłą atmosferę i sprawne przeprowadzenie II etapu.