Aktualności: Zakończenie roku klas III

Zakończenie roku klas III

,,Żaden dzień się nie powtórzy...” Motto z wiersza Wisławy Szymborskiej na pewno towarzyszyło 27 kwietnia tegorocznym trzecioklasistom, którzy po raz ostatni uczestniczyli w szkolnej uroczystości zakończenia roku szkolnego. Ze wzruszeniem pożegnali sztandar szkoły, ostatni raz odśpiewali hymn, ostatni raz wysłuchali przemówienia pani Dyrektor, ostatni raz uścisnęli dłoń wychowawcy, ostatni raz w programie artystycznym byli oklaskiwanymi i podziwianymi aktorami na szkolnej scenie. Szczególnie podziwianymi byli tego dnia nasi najlepsi absolwenci: Ewa Panek i Joanna Mosiejczuk.

,,Nic dwa razy się nie zdarzy...”Nie zdarzy się już zobaczyć łezki wzruszenia w oku wychowawcy, zasiąść w szkolnej ławce podczas lekcji, zgłosić nieprzygotowania, zgubić kluczyka do szafki.

Jeszcze tylko matura, a potem...egzamin z życia, w którym niestety nie wolno nam ,,repetować żadnej zimy ani lata.” Życzymy Wam powodzenia na maturze, a potem samych szczęśliwych lat i zim! Nie zapominajcie o nas. Jesteście tu zawsze u siebie.