Aktualności: Wspaniała zabawa na Saskiej Kępie

Wspaniała zabawa na Saskiej Kępie

19 maja 2012 r. podczas Święta Saskiej Kępy nasi uczniowie prezentowali dwa kraje: Azerbejdżan i Holandię. Gośćmi specjalnymi byli pracownicy Ambasady Azerbejdżanu. Kolorowy korowód z flagami, balonami i kwiatami w rytmach bębn&oac...

19 maja 2012 r. podczas Święta Saskiej Kępy nasi uczniowie prezentowali dwa kraje: Azerbejdżan i Holandię. Gośćmi specjalnymi byli pracownicy Ambasady Azerbejdżanu. Kolorowy korowód z flagami, balonami i kwiatami w rytmach bębnów i muzyki ruszył ul. Francuską. Parada rozpoczęła kolejną edycję Święta Saskiej Kępy. Rafał Giergun i Cezary Karpiński, tegoroczni maturzyści, wystąpili w koncercie piosenek Kabaretu Starszych Panów. Na Francuskiej było naprawdę międzynarodowo, a imprezy towarzyszące dostarczyły wszystkim wiele radości.