Aktualności: Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej 2012

Warszawski Festiwal Edukacji Kulturalnej 2012

II edycja Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej, organizowanego w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej – programu operacyjnego m.st.Warszawy, to prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z warszawskich plac&...

II edycja Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej, organizowanego w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej – programu operacyjnego m.st.Warszawy, to prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży z warszawskich placówek oświatowych i kulturalnych, która odbyła się w Łazienkach Królewskich i parku Agrykola 3 czerwca 2012 roku.

50 wolontariuszy z naszej szkoły wspierało organizatorów Festiwalu podczas realizacji kolejnych punktów programu. Do najciekawszych imprez należały: Kolorowy korowód teatralny, Czytanie na trawie, Ogródki artystyczne w parku Agrykola, Gra terenowa, Przegląd filmowy w Starej Kordegardzie, Plenerowe koncerty chórów.

W ramach festiwalu na ,,Scenie pod Lipą” obok Starej Pomarańczarni wystąpił nasz szkolny teatr ,,Paradox” z fragmentami ,,Snu nocy letniej ''.

Wszystkim wolontariuszom, aktorom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy!