Aktualności: Forum młodzieży

Forum młodzieży

28 września 2012 r. w Sali Kongresowej PKiN spotkali się przedstawiciele młodzieży z całej Polski, w tym grupa uczniów z naszej szkoły, by w ramach projektu ,,Forum młodzieży”,objętego honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, podjąć debatę o edukacji. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie:,, jak się uczyć ?” pomagali młodym m. in. ambasadorzy akcji: Anita Włodarczyk, Mateusz Kusznierewicz i Szymon Kołecki. Organizatorom, a szczególnie dyrekcji XXXV LO im.B.Prusa w Warszawie serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym spotkaniu.