Aktualności: Zajecia strzeleckie

Zajecia strzeleckie

Wszystkich zainteresowanych uczniów Naszego Liceum zapraszamy na „Zajęcia strzeleckie”. Zajęcia odbywają się w Klubie Strzelecko – Szkoleniowym AGVO (Warszawa, ul. Merliniego 4) i prowadzone są przez wyspecjalizowaną kadrę instruktorów.

W tym semestrze organizowane są 3 wyjścia na strzelnicę (terminy zajęć: 2.10.2012, 6.11.2012, 28.11.2012, późniejsze terminy ustalimy wspólnie z uczniami).

Istotne informacje: zajęcia odbywają się po lekcjach, jednorazowy koszt zajęć wynosi 16 zł, zapisywać się można bezpośrednio u nauczyciela PO/Edb, po zebraniu grupy 15 – osobowej lista zostaje zamknięta, na każde wyjście wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów dziecka.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy zgłaszać się do nauczyciela przysposobienia obronnego/edukacji dla bezpieczeństwa.

W załączeniu do tekstu:

1. Zdjęcia:

• Przed strzelnicą MIŁOŚNICY STRZELNICY
  • Instruktaż przed częścią praktyczną SŁUCHAJ BACZNIE ZANIM ZACZNIESZ!
  • Przyjmowanie postawy OSTATNIE PRZYGOTOWANIA DO STRZELANIA
  • Długo oczekiwane: cel! pal! ALE NIE O TO CHODZI JAK CO KOMU WYCHODZI J