Aktualności: Wyróżnienia dla Jasińskiego

Wyróżnienia dla Jasińskiego

8 października 2012 r. w Centrum Nauki Kopernik Prezydent m.st. Warszawy -  Pani Hanna Gronkiewicz – Waltz wręczyła Certyfikaty WARS i SAWA i Honorowe Wyróżnienia „Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy w III edycji programów.

Tegoroczna edycja programów  cieszyła się ogromnym zainteresowaniem warszawskich szkół. O Certyfikat ubiegało się 79 szkół, natomiast swój pomysł na innowacyjną edukację przedstawiły 42 szkoły.  LXXII LO im. gen. J.Jasińskiego znalazło się na liście szkół uhonorowanych Certyfikatem WARS i SAWA oraz otrzymało Honorowe Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem na teatr” Prezydenta m.st. Warszawy.