Aktualności: Halloween w Jasińskim!

Halloween w Jasińskim!

Dzisiaj, ostatniego dnia października, jak co roku, obchodziliśmy święto Halloween w naszej szkole. Halloween jest to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października...

Halloween jest to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października. Najhuczniej to święto obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii, ale również w naszej szkole. Na ten dzień Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs polegający na jak najmroczniejszym udekorowaniu klasy.

Jury, w skład, którego wchodzili przedstawiciele Samorządu, nauczyciele i Pani dyrektor, wybrało trzy najbardziej pomysłowo i najstraszniej przybrane sale lekcyjne.

Pierwsze miejsce zajęła klasa Ic ex aequo z klasą IIIa i otrzymują one możliwość zgłoszenia trzech nieprzygotowań klasowych

Drugie miejsce zajęła klasa IId która otrzymuje możliwość zgłoszenia dwóch nieprzygotowań klasowych

Trzecie miejsce zajęła klasa IIc.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy.