Aktualności: Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2012 r. o godz. 9.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem zaproszonych gości, m.in. Pani Pełnomocnik Prezydenta m.st.Warszawy ds. edukacji kulturalnej - Wandy Górskiej, która złożyła serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom i młodzieży za udział i pomoc w realizacji projektu: ,, Festiwal Edukacji Kulturalnej 2012”. Na uroczystości wyróżniający się nauczyciele otrzymali za swe osiągnięcia nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrodzeni zostali również uczniowie - laureaci konkursów językowych i kulturoznawczych, przeprowadzonych w naszej szkole w ramach projektu ,,Europejski Dzień Języków”. Ważnym punktem spotkania było ślubowanie klas pierwszych na sztandar szkoły i wręczenie nowym uczniom pamiątkowych srebrnych tarcz.

O oprawę muzyczną uroczystości zadbał Pan Ryszard Jakubisiak wraz z grupą absolwentów i pierwszoklasistów z teatru „Paradox”.