Aktualności: Sukcesy naszych uczniów

Sukcesy naszych uczniów

Aleksandra Kusak zajęła I miejsce w XV Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa" w kategorii proza,  wyróznienia otrzymały Paulina Literska oraz  Anna Giejsztowt. Samanta Rygiel zajęła II miejsce w XV D...

wyróznienia otrzymały Paulina Literska oraz  Anna Giejsztowt.

Samanta Rygiel zajęła II miejsce w XV Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa" w kategorii poezja, Konrad Złotkowski otrzymał wyróżnienie.

Sara Rostecka zajęła II miejsce w V edycji Konkursu Recytatorskiego Poezji Pokolenia Kolumbów "Pamięci Pokolenia.."

Olga Błachnio otrzymała wyróżnienie w VIII edycji Praskiego Konkursu Patriotycznego im. gen. Jakuba Jasinskiego w kategorii recytacja.