Aktualności: Współpraca z Wyższą Szkołą Języków Obcych i Turystyki

Współpraca z Wyższą Szkołą Języków Obcych i Turystyki

We współpracy z Wyższą Szkołą Języków Obcych i Turystyki zorganizowaliśmy w naszej szkole WARSZTATY JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MATURZYSTÓW, które poprowadził wykładowca WSJOiT Jarosław Bielecki. Zajęcia spotkały się z bardzo przychylną reakcją młodzieży. Maturzyści wykonywali zadania na poziomie B2. Wykładowca prezentował najskuteczniejsze metody dochodzenia do dobrych wyników, poprzez właściwie dobrane słowa kluczowe. Planowane są następne zajęcia z gramatyki, które poprowadzi native speaker David Bowen z WSJOiT.