Aktualności: Maraton pisania listów

Maraton pisania listów

MARATON PISANIA LISTÓW AMNESTY INTERNATIONAL   W dniach 6-7 grudnia oraz 10 grudnia 2012 w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów AMNESTY INTERNATIONAL. Napisaliśmy łącznie 80 listów – 41 po...

MARATON PISANIA LISTÓW

AMNESTY INTERNATIONAL

W dniach 6-7 grudnia oraz 10 grudnia 2012 w naszej szkole odbył się Maraton Pisania Listów AMNESTY INTERNATIONAL. Napisaliśmy łącznie 80 listów – 41 po polsku i 39 po angielsku – które zostały wysłane do: USA, Dominikany, Gwatemali, Chin, Tajwanu, Egiptu, Iranu, Rosji, Rumunii  oraz na Białoruś. Najwięcej apeli, bo aż 37, powstało w obronie AlesiaBialackiego. Cieszy zaangażowanie wszystkich uczestników maratonu, a największe gratulacje należą się klasie 1c, która łącznie napisała 39 listów, w tym Milena Trojan – 13.

Maraton został zorganizowany przez panią Agnieszkę Anisimowicz przy współpracy pań: Teresy Samerek, Doroty Walas i Doroty Narowskiej.Dziękujemy także uczniom, którzy zaangażowali się w prace organizacyjne, a byli to:

• Kinga Głuchowska, Monika Konowrocka i Monika Brzezińska z kl. 2b – gazetka,
  • Piotr Stachewicz z kl. 2e – lampiony,
  • Dawid Majka z kl. 3d – lampiony i zdjęcia,
  • Anna Kaczorowska z kl. 2b – wpisy związane z maratonem na twinspace projektu eTwinning ‘Let’scometogether’.

ZAWSZE WARTO POMAGAĆ!