Aktualności: Certyfikat - Wiślana szkoła

Certyfikat - Wiślana szkoła

Nasze starania o zdobycie certyfikatu „Wiślanej szkoły” zakończyły się sukcesem!  Podsumowanie projektu odbyło się w Bemowskim Centrum Kultury, gdzie po ocenieniu przez jury konkursowe naszych działań  na rzecz W...

Podsumowanie projektu odbyło się w Bemowskim Centrum Kultury, gdzie po ocenieniu przez jury konkursowe naszych działań  na rzecz Wisły uzyskaliśmy zaszczytny certyfikat „Wiślanej szkoły”. Wszystkie zadania, które wykonywaliśmy w ramach projektu spotkały się z uznaniem komisji, a my poza efektownym certyfikatem mamy satysfakcję nie tylko z sukcesu, ale także z efektów jakie uzyskaliśmy dzięki uczestnictwu w projekcieFundacji „Nasza Ziemia”  . Oto niektóre z nich:

-   oczyszczenie praskiego fragmentu brzegu Wisły.

- podniesienie wiedzy na temat warszawskiego odcinka Wisły dzięki gromadzonym    informacjom i przygotowywanym prezentacjom.

-  podniesienie świadomości ekologicznej.

-  szersze dostrzeżenie możliwości zagospodarowania rzeki w celu podniesienia atrakcyjności życia w naszym mieście.

-  uwrażliwienie na piękno Wisły poprzez obejrzenie jej w oku obiektywu fotograficznego.

W czasie gali mieliśmy także możliwość zaprezentować swoje działania w formie fotoreportażu i prezntacji multimedialnej, a także wymienić się doświadczeniem z innymi uczestnikami projektu. To było ciekawe przeżycie!