Aktualności: Współpraca z Europejskim Centrum Młodzieży ...

Współpraca z Europejskim Centrum Młodzieży ...

Centrum Młodzieży i Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z instytucjami partnerskimi ponoszą w ramach środków własnych oraz środków Unii Europejskiej zdecydowaną większość kosztów w wysokości 1.887 PLN na osobę. Dalsze...

Centrum Młodzieży i Rozwoju Demokracji Lokalnej wraz z instytucjami partnerskimi ponoszą w ramach środków własnych oraz środków Unii Europejskiej zdecydowaną większość kosztów w wysokości 1.887 PLN na osobę. Dalsze koszty udziału w projekcie w kwocie: 490 PLN + 125 EURO opłaca uczestnik. Uczestnicy zobowiązani sa do posiadania druku z NFZ  uprawniającego do korzystania podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Unii Europejskiej. Ponadto Rodzice we własnym zakresie winni ubezpieczyć dzieci. KAŻDY UCZESTNIK MUSI POSIADAĆ WAŻNY PASZPORT.

Projekt obejmuje 9/10 dni w tym: sześć noclegów w Grecji, tzn. siedem dni pobytu w Grecji. Uczestnicy obozów – będą zakwaterowani w apartamentowcach hotelowych w kurorcie Leptokaria na Riwierze Olimpijskiej. W ramach ceny zagwarantowane są: pościel, wyżywienie - kuchnia grecka /dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiado - kolacja oraz codzienny lunch paket/, transport luksusowym autokarem /barek, video, WC/, przewodnik i opiekę rezydenta oraz atrakcyjny program (w załączeniu).