Aktualności: Grochowskie Spotkania Teatralne

Grochowskie Spotkania Teatralne

GROCHOWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE na rogatkach czwarta edycja w LXXII Liceum Ogólnokształcącym im. gen Jakuba Jasińskiego w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 346/348 13 - 20 marca 2013 r.   Już po raz c...

GROCHOWSKIE SPOTKANIA TEATRALNE

na rogatkach

czwarta edycja

13 - 20 marca 2013 r.

Już po raz czwarty LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie zaprasza zespoły teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowych placówek kultury na Grochowskie Spotkania Teatralne NA ROGATKACH.

Prezentacje spektakli odbędą się we środę i czwartek, 13 i 14 marca od godziny 9.00 w szkolnej Sali teatralnej. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 marca 2013 r. Wzór KARTY ZGŁOSZENIA wraz z REGULAMINEM umieszczono
w załączniku i na stronie Liceum: http://www.jasinski.edu.pl/.

Jak dotychczas spektakle oglądać i oceniać będzie jury profesjonalne i powołane z przedstawicieli uczestników jury młodzieżowe.

Po każdej prezentacji zespół na możliwość spotkania się z jurorami i porozmawiać o swym spektaklu.

W tym roku obchodzimy 220. rocznicę urodzin Aleksandra Fredry, stąd mile będą widziane spektakle jego komedii lub też ich fragmenty. Za najlepszy spektakl fredrowski przewidziana jest specjalna nagroda.

Uroczyste zakończenie oraz rozdanie nagród i wyróżnień odbędzie się 20 marca 2013 r. o godzinie 11.00

Zapraszamy.

<<<regulamin i karta zgłoszenia>>>