Aktualności: Międzyszkolny Konkurs Etiud Teatralnych

Międzyszkolny Konkurs Etiud Teatralnych

W dniu 28 lutego 2013 r. o godzinie 12.00 odbył się Międzyszkolny Konkurs Etiud Teatralnych. Dwa zespoły z naszej szkoły przygotowały następujące etiudy: 1.„Mr Prezes  w hotelu” – scenariusz p. Anna Dziewczop...

Dwa zespoły z naszej szkoły przygotowały następujące etiudy:

1.„Mr Prezes  w hotelu” – scenariusz p. Anna Dziewczopolska. Wystąpili: Kamil Pozorek 2A, Agnieszka Adamczyk 2D, Monika Sawczyńska 2D

2.  „Autostopem po Walii czyli rzecz o globalizacji” – scenariusz p. Marek Kozub. Wystąpili: Jerzy Nawrocki 2A, Karolina Budny 2C, Anna Giejsztowt 2D, Patryk Kubat 1D.

Miło nam poinformować, że etiuda „Mr Prezes w hotelu” zdobyła I miejsce w konkursie, natomiast druga etiuda znalazła się na III miejscu.

W jury zasiadali pracownicy Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych oraz wybitna aktorka z Teatru Roma Agnieszka Mrozińska.
Pani Agnieszka Mrozińska zgodziła się przeprowadzić warsztaty wymowy i emisji głosu dla naszej młodzieży maturalnej. Zapowiada się kolejny dzień pełen wrażeń i teatralnych doznań.