Aktualności: Studniówka w Jasińskim

Studniówka w Jasińskim

W bieżącym roku bal studniówkowy naszych maturzystów odbył się 26 stycznia 2013 r. w hotelu „Lord” w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 20:00 wspaniałym układem poloneza po którym pani Dyrektor Bożena Kozak powitała nauczycieli, uczniów i ich rodziców, życząc miłego wieczoru. Następnie głos zabrali przedstawiciel Rady Rodziców pan Robert Kościelny oraz Samorządu Uczniowskiego Natalia Piekut i Karol Kobielski. To była niezapomniana noc, zabawa trwała do białego rana. Teraz to już tylko piękne wspomnienia, książki, książki … i matura.