Aktualności: Konkurs „Czuję się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej”

Konkurs „Czuję się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej”

Gratulacje! Reprezentanci naszej szkoły: Marta Zapartowicz z klasy 2c i Rafał Piasecki z klasy 1a zakwalifikowali się do finału Międzywojewódzkiego Konkursu „Czuję się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej&rdq...

Gratulacje! Reprezentanci naszej szkoły: Marta Zapartowicz z klasy 2c i Rafał Piasecki z klasy 1a zakwalifikowali się do finału Międzywojewódzkiego Konkursu „Czuję się obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej”. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Prezes Trybunału Konstytucyjnego.

20.03.2013 r. odbył się etap okręgowy konkursu. Zanim sprawdzono wiedzę uczestników konkursu, mieli oni możliwość wysłuchania krótkiego wykładu p. Andrzeja Rybus – Tołłoczko na temat systemu władzy terenowej RP połączonego ze zwiedzaniem Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego. Niewątpliwą atrakcją było spotkanie z p. Jackiem Kozłowskim, wojewodą mazowieckim.

Finał konkursu odbędzie się w czerwcu – trzymamy kciuki za Martę i Rafała :)