Aktualności: „Książka na podryw”

„Książka na podryw”

„Książka na podryw”, gwiazdy nagrywają audiobooki - charytatywna inicjatywa Audioteka.pl i Grupy Entropia Słowa Przyłącz się! 19 marca 2013 r. wzięliśmy udział w konferencji prasowej inaugurującej akcję „K...

„Książka na podryw”, gwiazdy nagrywają audiobooki

- charytatywna inicjatywa Audioteka.pl i Grupy Entropia Słowa

Przyłącz się!

19 marca 2013 r. wzięliśmy udział w konferencji prasowej inaugurującej akcję „Książka na podryw”. W akcję charytatywną  organizowaną przez Entropię Słowa oraz Audioteka.pl. zaangażowali się Ambasadorowie Słowa którzy nagrają fragmenty swoich ulubionych książek. Limitowana edycja audiobooków „Książki na podryw” zostanie wydana na dyskach przenośnych w formacie MP3 i będzie dostępna dla zainteresowanych do pobrania przez Internet oraz telefony komórkowe. Dochód ze sprzedaży audiobooków będzie przekazany na rzecz jednego z warszawskich szpitali dziecięcych.

Osobowości kultury promują czytelnictwo

Zaproszenie do udziału w akcji przyjęło wiele znamienitych osobowości ze świata mediów, kultury i sportu. W trakcie konferencji swoje ulubione książki zaprezentowali Państwo: Anna Próchniak, Piotr Kędzierski, Cezary Harasimowicz, Maciej Orłoś, Joanna Kulig, Maria Sadowska, Wojciech Fibak, Agata Passent, Katarzyna Montgomery, Katarzyna Żak, Małgorzata Zajączkowska, Szymon Majewski, Bartłomiej  Topa, Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Kwiatkowska oraz Łukasz Simlat.

Ławeczka dla zakochanych

Wstępem do projektu „Książka na podryw” była akcja „Ławeczka uczuć” w kinie Atlantic. Daliśmy się na niej sfotografować! Głosujcie na nas na portalu społecznościowym Facebook.  http://apps.facebook.com/ksiazka_na_podryw/. Trzy fotografie, które do 20 kwietnia br. uzyskają największą sympatię użytkowników portalu wyrażoną głosami „lubię to”, otrzymają atrakcyjne nagrody. Dodatkowo zwycięska para weźmie udział w nagraniu profesjonalnego audiobooka, a jej zdjęcie ukaże się na łamach miesięcznika „Zwierciadło”.

Kochasz książki? - Przyłącz się do „Ławeczki” i zamieść swoje zdjęcie z ulubioną książką, filmem lub audiobookiem!

Nasze ulubione książki – w załączniku Czy podryw na książkę jest skuteczny? Przeczytaj i spróbuj!

Więcej zdjęć na stronie: http://entropiaslowa.pl/entropia/slowo/ksiazka-na-podryw/

Książki, które warto przeczytać: <<<pobierz>>>

Autorzy zdjęć: Tomasz Zybert, Ewa Sienkiewicz