Aktualności: Zakończenie roku klas III

Zakończenie roku klas III

26 kwietnia 2013 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III. Pani Dyrektor Bożena Kozak skierowała do absolwentów słowa pożegnania w imieniu Grona Pedagogicznego i wszystkich pracownikó...

i wszystkich pracowników szkoły oraz życzenia powodzenia na maturze i dokonywania mądrych wyborów w dorosłym życiu.

Katarzyna Białkowska ucz. kl. II d - wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego pożegnała koleżanki i kolegów, zapewniając, że zawsze będą mile widzianymi i oczekiwanymi gośćmi w murach Jasińskiego.

Karol Kobielski w imieniu uczniów klas III i ich rodziców podziękował dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata, trud włożony w przygotowanie ich do matury i pracę wychowawczą.

Podczas uroczystości dokonano przekazania sztandaru uczniom klasy młodszej – 2d, osiągającej najwyższe wyniki
w nauce w szkole.Wręczono również nagrody i dyplomy najlepszym absolwentom oraz laureatom szkolnych
i pozaszkolnych konkursów oraz zawodów sportowych.

Uroczystość zakończyły występy szkolnego teatru ,,Paradox”.