Aktualności: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września powitaliśmy z radością nowy rok szkolny 2013/2014. Oficjalna uroczystość odbyła się na placu przed kościołem na Kamionku, gdzie znajduje się symboliczny grób patrona naszej szkoły generała Jakuba Jasińskiego, przy którym, jak co roku, młodzież zaciągnęła honorową wartę i złożyła wiązankę. Pani Dyrektor Bożena Kozak powitała uczniów, grono pedagogiczne i pracowników szkoły i wyraziła nadzieję, że ten rok będzie pełen inspirujących pomysłów, pracy twórczej, satysfakcji i sukcesów. Ksiądz prałat dr Mateusz Matuszewski skierował ciepłe słowa do uczniów, zwłaszcza pierwszoklasistów i zaprosił wszystkich na mszę świętą inaugurującą rok szkolny. Część artystyczna, przygotowana przez uczniów klas II, poświęcona była upamiętnieniu sylwetki patrona. Po uroczystości młodzież udała się do klas na spotkanie z wychowawcami.