Aktualności: Wizyta gości z Litwy

Wizyta gości z Litwy

22 października 2013 r. gościliśmy 50-osobową delegację uczestników międzynarodowego projektu „Czas liderów 2” - przedstawicieli administracji samorządowej, dyrektorów szk&oacu...

22 października 2013 r. gościliśmy 50-osobową delegację uczestników międzynarodowego projektu „Czas liderów 2” - przedstawicieli administracji samorządowej, dyrektorów szkół i nauczycieli z Litwy. Tematem spotkania była współpraca szkoły z samorządem oraz organizacjami pozarządowymi. W serdecznej atmosferze, przy kawie i domowych wypiekach, goście zostali zapoznani przez Panią dyrektor Bożenę Kozak oraz Panie Beatę Kamecką i Ewę Sienkiewicz z przykładami  współpracy samorządu we wspieraniu inicjatyw naszej szkoły, realizowaniu ciekawych projektów edukacyjnych i rozwiązywaniu różnych problemów. Gośćmi opiekowali się uczniowie klas II a i II d oraz Panie Joanna Łagód- Krzak i Anna Jurczak, odpowiadając na pytania dotyczące polskiego systemu edukacji i modeli współpracy instytucji oświatowych z samorządem.