Aktualności: Jasiński z brązowym i srebrnym medalem

Jasiński z brązowym i srebrnym medalem

„Jasiński” z brązowym i srebrnym medalem w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt i chłopców. Na przełomie października i listopada 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Poł...

Na przełomie października i listopada 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt  i chłopców. LXXII L.O. im gen. J. Jasińskiego w tych rozgrywkach zaprezentowało się z bardzo dobrej strony stając na podium w obydwu kategoriach. Wysokie miejsca cieszą, ale jeszcze bardziej cieszy postawa naszych uczniów, którzy ambitnie walczyli na całego w każdym meczu, pokazując niesamowity charakter i serce w rywalizacji sportowej. Umiejętności techniczne i taktyczne oraz ciężka praca poparta ogromnym zaangażowaniem okazały się receptą na sukces. Serdecznie gratulujemy reprezentantom naszego liceum!!!

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta.

1. Powstańcy
  2. Wyspiański
  3. Jasiński
  4. Zespołu Szkół Nr 21

Reprezentacja LXXII L.O. - dziewczęta: Patrycja Fronc, Katarzyna Kiełęk, Katarzyna Białkowska, Agnieszka Adamczyk, Renata Patocka, Prończuk Klaudia, Katarzyna Gawkowska, Justyna Oniśk, Aleksandra Jura, Olga Błachnio, Angela Lorenc

Trener: mgr Andrzej Kosiec, mgr Kamil Sołtykiewicz

Klasyfikacja końcowa – chłopców.

1. Herbert
  2. Jasinski
  3. Mickiewicz
  4. Powstańcy

Reprezentacja LXXII L.O. - chłopcy: Dawid Maron, Jakub Podwójski, Jakub Szyszko, Piotr Stachewicz, Jakub Chłopik, Maciej Krawczyk, Artur Łagowski, Piotr Szymański, Cezary Dreksler, Kamil Osowski.

Trener: mgr Kamil Sołtykiewicz