Aktualności: I Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Trójek

I Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Trójek

6 grudnia 2013 roku został rozegrany I Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Trójek. W zawodach wzięło udział prawie 50 uczniów, grających w 13 zespołach. Drużyna mogła składać się maksymalnie z 4 osób (dziewcząt i chłopców).

Wszystkie drużyny grały ambitnie, pokazując zapał i serce do walki. Każdy starał się w miarę swoich możliwości jak najlepiej zaprezentować. I choć efektowne akcje przeplatały się z prostymi błędami, cieszy liczba uczniów biorących udział w rozgrywkach. Uczniowie sami sędziowali swoje mecze a na hali panowała miła świąteczna atmosfera.

Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe medale oraz słodycze, które ufundowała Rada Rodziców.

Serdecznie Gratulujemy!!!

Klasyfikacja końcowa:

1.    „Pusiaki”                             (Maron, Stachewicz, Łagowski)

2.    „Wesołe chłopaki”            (Krawczyk, Chłopik, Choromański)

3.    „Banda Śledzika”             (Sześciórka, Śledzik, Frączek, Jąkała)

4.    „Breizerss”

5-8„Nie ścinaj”