Aktualności: Grochowskie Spotkania Teatralne NA ROGATKACH

Grochowskie Spotkania Teatralne NA ROGATKACH

Szanowni Państwo, LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie  serdecznie zaprasza  do udziału w V edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych NA ROGATKACH. Już po raz piąty zespoły teatralne z gimnazjów, szk&oacu...

Szanowni Państwo,

LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego w Warszawie  serdecznie zaprasza  do udziału w V edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych NA ROGATKACH. Już po raz piąty zespoły teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowych placówek kultury będą mogły zaprezentować swoje spektakle. Przedstawienia   oceniać będzie jury profesjonalne oraz  jury młodzieżowe. Celem przeglądu jest prezentacja osiągnięć artystycznych młodzieży z różnych środowisk, wymiana doświadczeń scenicznych oraz integracja amatorskiego ruchu teatralnego.

Prezentacje spektakli odbędą się we piątek 14 marca od godziny 12.00 i w sobotę 15 marca od godziny 10.00 w  sali teatralnej LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jakuba Jasińskiego przy ul. Grochowskiej 346/348.  Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca 2014 r. Wzór KARTY ZGŁOSZENIA wraz z REGULAMINEM znajduje się na stronie Liceum: http://www.jasinski.edu.pl/ .

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Regulamin i karta zgłoszenia