Aktualności: Bal studniówkowy

Bal studniówkowy

Za 100 dni matura... Tradycyjnie, trzecioklasiści świętowali ten fakt na Balu Studniówkowym, który w tym roku odbył się 18 stycznia w Hotelu ,,Arkadia Royal” w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się w sali kolumnowej hotelu, gdzie uczniowie zaprezentowali piękny układ poloneza. Następnie Pani Dyrektor Bożena Kozak powitała wszystkich gości, kierując szczególnie ciepłe słowa do tegorocznych maturzystów. W imieniu rodziców serdeczne podziękowania za pracę dydaktyczną i wychowawczą Dyrekcji i Gronu pedagogicznemu złożyła Pani Elżbieta Maciążek. Głos zabrała również reprezentantka młodzieży - Natalia Krakowska z klasy 3b, kierując słowa uznania i sympatii do wszystkich pracowników szkoły. Studniówka bardzo się udała. Tańce trwały do białego rana. Teraz jeszcze tylko matura…. Życzymy powodzenia!!!