Aktualności: Wyniki konkursu piosenki obcojęzycznej

Wyniki konkursu piosenki obcojęzycznej

Dnia 6 marca 2014 roku w naszym Liceum odbyła się II już edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej ,,Śpiewająca Europa”.  Jury w składzie: Pan Ryszard Jakubisiak- dyrektor szkolnego teatru  ,,Paradox”, Pani An...

Jury w składzie:

Pan Ryszard Jakubisiak- dyrektor szkolnego teatru  ,,Paradox”,

Pani Anna Dziewczopolska - język angielski,

Pani  Anna Jurczak - język rosyjski,

Pani Sylwia Kantorska - język niemiecki,

Pani Dorota Szpryngwald- Tafil -  język francuski

wysłuchało prezentacji  dwudziestu gimnazjalistów z warszawskich i podwarszawskich szkół. Wykonawcy śpiewali piosenki w językach: angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Wszyscy  byli pod wrażeniem występów artystów, a zwłaszcza ich walorów głosowych i sceniczno- aktorskich.

Po długich naradach Jury w dniu 11 marca 2014 r. ogłosiło wyniki, przyznało  następujące nagrody i wyróżnienia:

WYRÓŻNIENIA:

Aleksandra Pęksa – Gimnazjum nr 164, za piosenkę ,,Good enough” z repertuaru zespołu Evanescence

Julia Dryjańska - Gimnazjum nr 44, za utwór,, D’amour ou d’amitier” Celin Dion

NAGRODY:

I miejsce - Karolina  Król - Gimnazjum nr 58, za piosenkę ,, Un rěve” z musicalu ,,Nędznicy”

II miejsce - Laura Wiśniewska, Marcel Bogatko- Gimnazjum nr 3, za utwór,,Livin’ on a Prayer”  z repertuaru John Bon Jovi

III miejsce- Wiktoria Kościelniak- Gimnazjum nr 86,  za utwór ,, Padam, padam…” z repertuaru Edith Piaf.

Kolejnym punktem uroczystości  był  koncert laureatów, podczas którego  ponownie zaprezentowali się zwycięzcy i wyróżnieni, a na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Bożena Kozak zaprosiła wszystkich gości na słodki poczęstunek.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Osobom wyróżnionym i laureatom gratulujemyJ

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w kolejnych edycjach naszego konkursu. Zapraszamy smiley