Aktualności: „Wojtek the Bear”

„Wojtek the Bear”

10 kwietnia 2014r. grupa młodzieży z naszej szkoły obejrzała sztukę w języku angielskim pt. „Wojtek the Bear” teatru Objective ze Szkocji. Spektakl odbył się w Teatrze WarSawy przy Rynku Nowego Miasta. Sztuka opowiada o niedźwiadku Wojtku przygarniętym przez polskiego żołnierza w czasie II wojny światowej. Wojtek był i wciąż jest symbolem wolności i nadziei. Sztuka „Wojtek the Bear” była dla nas nie tylko wzruszającym przedstawieniem, ale także ciekawą lekcją historii.