Aktualności: Wyniki IITurnieju o Puchar Burmistrza

Wyniki IITurnieju o Puchar Burmistrza

IITurniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południe Wyniki - runda 7 M-ce Nr ...

IITurniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południe

Wyniki - runda 7

M-ce

Nr

Tyt.

Nazwisko Imię

Elo

Rank.

Pkt.

MBch.

Bch.

L.Z.

Prog.

1

1

III

Binkowski, Szymon

0

1600

6.5

24.50

33.00

6

26.5

2

26

 

Marczak, Bartosz

0

1000

6.0

19.50

26.50

6

21.0

3

3

IV

Czerwiński, Bartłomiej

0

1400

5.5

22.00

32.00

5

25.0

4

2

IV

Mieszkowski, Paweł

0

1400

5.5

22.00

31.50

5

24.0

5

5

IV

Guzek, Krzysztof

0

1400

5.5

19.00

26.00

5

19.5

6

14

 

Patecki, Piotr

0

1000

5.0

20.00

29.50

5

17.0

7

8

V

Zubrzycki, Paweł

0

1200

5.0

19.00

27.50

5

21.0

8

4

IV

Wingrowicz, Michał

0

1400

4.5

23.50

33.00

4

20.0

9

6

IV

Woźbiński, Olaf

0

1400

4.5

23.50

32.50

4

23.5

10

41

 

Wódka, Jakub

0

1000

4.5

20.50

29.50

3

19.5

11

19

 

Kuklak, Aleksander

0

1000

4.5

20.50

28.00

4

19.5

12

7

V

Olbryś, Piotr

0

1200

4.5

19.50

27.50

4

18.0

13

29

 

Bartnikiewicz, Daniela

0

1000

4.5

19.50

26.00

4

16.0

14

9

V

Czerwiński, Maciej

0

1200

4.0

21.00

28.50

4

19.0

15

35

 

Czerski, Filip

0

1000

4.0

19.50

28.00

4

17.0

16

25

 

Sielski, Jakub

0

1000

4.0

19.00

27.50

4

15.0

17

31

 

Piotrzkowski, Szymon

0

1000

4.0

18.50

26.50

4

17.0

18

28

 

Marcinkowski, Adam

0

1000

4.0

18.50

24.00

4

16.0

19

37

 

Pawelec, Jan

0

1000

4.0

16.50

24.50

3

12.0

20

42

 

Wierzbołowicz, Maciej

0

1000

4.0

16.50

23.00

4

13.0

21

11

V

Guzek, Mariusz

0

1200

4.0

16.50

22.50

4

16.0

22

10

V

Warych, Michał

0

1200

3.5

23.00

31.50

3

18.5

23

27

 

Wierzbowski, Maksymilian

0

1000

3.5

17.50

24.50

3

14.0

24

22

 

Gołębicki, Jeremi

0

1000

3.5

16.00

23.00

3

12.5

25

24

 

Miziak, Maria

0

1000

3.5

15.50

23.00

3

12.0

26

34

 

Knoll-Dudek, Stanisław

0

1000

3.0

19.50

26.50

3

16.0

27

15

 

Marczewski, Wojciech

0

1000

3.0

19.00

26.50

3

14.0

28

13

 

Szewczyk, Krzysztof

0

1000

3.0

16.00

22.50

3

9.0

29

23

 

Lisiecki, Krzysztof

0

1000

3.0

15.50

23.50

3

14.0

30

39

 

Legutowski, Bartosz

0

1000

3.0

15.50

23.00

3

11.0

31

20

 

Zalewski, Karol

0

1000

3.0

14.50

20.50

3

11.0

32

32

 

Sienkiewicz, Michał

0

1000

3.0

14.50

20.00

3

11.0

33

36

 

Szmyd, Karolina

0

1000

3.0

13.50

19.00

3

10.0

34

38

 

Szewczyk, Tomasz

0

1000

2.5

18.50

25.50

2

13.5

35

33

 

Hawryluk, Oliwia

0

1000

2.5

14.00

18.50

2

10.0

36

44

 

Murawska, Maja

0

1000

2.5

13.50

19.00

1

9.5

37

30

 

Szczęsnowicz, Tymoteusz

0

1000

2.5

13.00

19.50

1

6.5

38

21

 

Kwiatkowski, Michał

0

1000

2.5

9.50

14.00

1

5.5

39

43

 

Kuligowski, Hubert

0

1000

2.0

16.50

24.50

2

12.0

40

45

 

Kaczorowska, Alicja

0

1000

2.0

16.50

22.00

1

11.0

41

40

 

Kazior, Gabriela

0

1000

2.0

14.00

19.50

2

10.0

42

12

 

Kazior, Krzysztof

0

1000

2.0

13.00

19.00

1

5.0

43

17

 

Masing, Max

0

1000

2.0

13.00

18.00

1

5.0

44

16

 

Rzeplińska, Maja

0

1000

1.5

11.50

17.00

1

4.5

45

18

 

Szczepaniak, Bartłomiej

0

1000

1.0

11.00

15.50

0

3.0

 
 

ChessArbiter Pro (v.4.28) (C) A.Curyło

http://www.chessarbiter.com/

Lic:0441 Właściciel: Adrianna Staniszewska