Aktualności: Finał gry miejskiej

Finał gry miejskiej

26 września 2014 r. 5 drużyn ze szkół: gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych spotkało się pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, skąd po zapoznaniu się z regulaminem wyruszyło szlakiem powstania kościuszkowskiego w Warszawie. Wyniki...

Wyniki gry miejskiej:

1 miejsce: drużyna ,, Maciejowice’’ z LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Jasińskiego.

2 miejsce: drużyna ,, Jakobini’’ z Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18
im. I.J. Paderewskiego.

3 miejsce: drużyna ,, Kawaleria 1 a’’ z LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Jasińskiego.

4 miejsce: drużyna z Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. I.J. Paderewskiego.

5 miejsce: drużyna ,, Krwawe kosy’’ z Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. B. Prusa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 4 listopada w LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Jasińskiego w Warszawie. Do każdej ze szkół wysłane zostanie zaproszenie.