Aktualności: "Pola nadziei"

"Pola nadziei"

Dnia 10 października 2014 r. przed budynkiem LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jakuba Jasińskiego młodzież naszej szkoły oraz zaproszeni goście posadzili żonkile w ramach akcji „Pola nadziei”. Akcja ma na cel...

Akcja ma na celu zaangażować młodzież w pracę i pomoc dla ludzi chorych i jest formą solidarności z osobami cierpiącymi.

Ma również na celu pozyskiwanie środków finansowych potrzebnych w Ośrodku Hospicjum Domowe, który jest głównym organizatorem akcji.

W tym roku cebulki żonkili na szkolnych „Polach nadziei”, wspólnie z uczniami sadzili pani Dorota Jankowska-Lamcha przewodnicząca Rady Kamionek, pan Tomasz Marzecki aktor oraz Ks. Andrzej Dziedziul dyrektor Ośrodka Hospicjum Domowe w Warszawie.