Aktualności: Grochowskie Spotkania Teatralne NA ROGATKACH

Grochowskie Spotkania Teatralne NA ROGATKACH

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy  do udziału w VI edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych NA ROGATKACH. Już po raz szósty zespoły teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowych pla...

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy  do udziału w VI edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych NA ROGATKACH. Już po raz szósty zespoły teatralne z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i młodzieżowych placówek kultury będą mogły zaprezentować swoje spektakle. Przedstawienia   oceniać będzie jury profesjonalne oraz  jury młodzieżowe. Celem przeglądu jest prezentacja osiągnięć artystycznych młodzieży z różnych środowisk, wymiana doświadczeń scenicznych oraz integracja amatorskiego ruchu teatralnego.

Prezentacje spektakli odbędą się we piątek 20 marca od godziny 12.00 i w sobotę 21 marca od godziny 10.00 w  sali teatralnej LXXII Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Jakuba Jasińskiego przy ul. Grochowskiej 346/348.  Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca 2015 r. Wzór KARTY ZGŁOSZENIA wraz z REGULAMINEM znajduje się poniżej.

Regulamin + karta zgłoszenia <<<pobierz>>>