Aktualności: GROCHOWSKIE SPOTKANIE TEATRALNE NA ROGATKACH

GROCHOWSKIE SPOTKANIE TEATRALNE NA ROGATKACH

20 i 21 marca w budynku naszego liceum odbędzie się przegląd spektakli w ramach Grochowskich Spotkań Teatralnych. Już od początku  tygodnia trwają przygotowania do tego niezwykłego wydarzenia. Zaangażowanych jest wielu uczniów, a zbliżający się przegląd wywołuje wiele emocji wśród uczniów naszej szkoły.

Spotkania  mają na celu m.in. rozwinięcie zainteresowań humanistycznych i artystycznych oraz  promocję umiejętności twórczych wśród warszawskiej młodzieży. Zgłosiło się pięć grup teatralnych, a każda z  nich zabierze nas w zupełnie inny świat. Na scenie pojawi się wachlarz emocji:  od smutku aż po radość. Planowane sztuki prezentują ogromną  różnorodność tematyczną, więc widz nie znajdzie ani chwili na nudę.

Na scenie pojawią się aktorzy w wieku gimnazjalnym i licealnym, którzy włożyli w przygotowania wiele trudu i  czasu. Są to ludzie z ogromną pasją i z  sercem podchodzą do swojego zadania. Zaskoczą nas swoją pomysłowością i talentem aktorskim, a także autorskimi utworami scenicznymi.

Same Jasińszczaki z niecierpliwością oczekują na to wydarzenie, jako że nasza szkoła jest niezwykle zaangażowana we wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia artystyczne. Serdecznie zapraszamy na to fenomenalne zjawisko!