Aktualności: Finał Grochowskich Spotkań Teatralnych

Finał Grochowskich Spotkań Teatralnych

Ogłoszenie wyników VI edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych "Na rogatkach". Jury w składzie: 1.   Tomasz Marzecki – przewodniczący 2.   Renata Skoczylas – członek 3. &nbs...

Ogłoszenie wyników VI edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych "Na rogatkach".

Jury w składzie:

1.   Tomasz Marzecki – przewodniczący

2.   Renata Skoczylas – członek

3.   Marcin Satora – członek

4.   Arkadiusz Śliwa – członek

5.   Ryszard Jakubisiak – sekretarz

po obejrzeniu 5 spektakli konkursowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Miejsce I

Teatr „Na Przytulnej” z Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów

za spektakl „Chaszcze z Choszczó” w reżyserii Agnieszki Gardeły.

Miejsce II

Teatr „Krzesiwo” z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8

za spektakl w reżyserii Ryszarda Polaszka „Gramy o wszystko”.

Miejsce III

Grupa Teatralna „Assunta” z Gimnazjum nr 104

za spektakl w reżyserii Moniki Rokickiej „Dziwny świat”.

Wyróżnienia za grę aktorską:

Dominika Głowackaza rolę Maszynki do mięsa  w spektaklu „Chaszcze z Choszczó” z Teatru „Na przytulnej” z Gimnazjum nr 124.

Anna Przeździeckaza rolę Szelek w spektaklu „Chaszcze z Choszczó” z Teatru „Na przytulnej” z Gimnazjum nr 124.

Michał Orchowskiza role teatralne w spektaklu „Gramy o wszystko” z Teatru „Krzesiwo” z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8.

Wyróżnienia dla zespołów:

„Teatrzyk 4/6”, Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie, za grę zespołową w spektaklu „Piękne acz smutne historie o życiu i miłości”

„Teatrzyk 4/6 bis”, Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów w Warszawie, za ciekawe i oryginalne ujęcie mitu w spektaklu „Eurydyka i Orfeusz – historia prawdziwa”.

Jury z zadowoleniem zauważa wielorakie kierunki poszukiwań teatralnych w zaprezentowanych spektaklach w VI edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych „Na Rogatkach”.

Jury Młodzieżowe VI edycji GST NA ROGATKACH przyznało nagrodę
WOLNY PRZEJAZD PRZEZ ROGATKI GROCHOWSKIE
Teatrowi „Krzesiwo” z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 8 za spektakl
w reżyserii Ryszarda Polaszka „Gramy o wszystko”.

PRZEWODNICZĄCY JURY MŁODZIEŻOWEGO

Patryk Basaj