Aktualności: Spotkanie z panią Julią Hartwig

Spotkanie z panią Julią Hartwig

Humaniści (i nie tylko), jeśli przegapiliście, to żałujcie! 8 kwietnia w kinie Atlantic odbyło się spotkanie z panią Julią Hartwig, w którym wzięła udział grupa naszych uczniów, głównie z kl. 1a i 2a. W związku z ponownym wydaniem "Dziennika amerykańskiego" szacowna poetka wspominała swój pobyt w Stanach Zjednoczonych: kontakty z intelektualistami, atmosferę kampusu uniwersyteckiego a także smaki codziennego życia w tym ogromnym kraju. Fragmenty "Dziennika" zostały przedstawione przez znaną aktorkę, Małgorzatę Foremniak, a zwieńczeniem wieczoru było odczytanie przez samą panią Julię Hartwig dwóch swoich wierszy. Na zakończenie publiczność - która dopisała do tego stopnia, że część z nas musiała siedzieć na schodkach - została zaproszona na słodkości od Bliklego. Był też moment na zdobycie autografu. Spotkanie z tak niezwykłą osobą zapamiętuje się na całe życie!