Aktualności: Wyniki III Turnieju Szachowego

Wyniki III Turnieju Szachowego

16 maja 2015 r. odbył się III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe. Zwycięzcą Turnieju i zdobywcą pięknego pucharu został Dominik Iwańczuk ze Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny, puchary dla najlepszego zawodnika do lat 10 otrzymał Igor Wiącek ze Szkoły Podstawowej nr 352, a dla najlepszej
zawodniczki - Daniela Bartnikiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 279 im. Batalionów Armii Krajowej Gustaw i Harnaś. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Gratulujemy uczestnikom i życzymy kolejnych szachowych sukcesów. Szczegółowe wyniki Turnieju zamieszczone zostały na  stronie: