Aktualności: Dzien z zycia kadeta Szkoly Rycerskiej

Dzien z zycia kadeta Szkoly Rycerskiej

Dzień z życia kadeta Szkoły Rycerskiej - gra miejska W ramach projektu „Pamiętaj, żeś miał honor być kadetem” odbyła się 1 czerwca, zorganizowana przez nasze liceum, gra miejska. Uczestnicy (czteroosobowe drużyny) wciela...

Dzień z życia kadeta Szkoły Rycerskiej - gra miejska

W ramach projektu „Pamiętaj, żeś miał honor być kadetem” odbyła się 1 czerwca, zorganizowana przez nasze liceum, gra miejska. Uczestnicy (czteroosobowe drużyny) wcielali się w kadetów Szkoły Rycerskiej. Mieli za zadanie odnaleźć budynek, gdzie mieścił się Korpus Kadetów, pałac komendanta szkoły, wykazać się znajomością szermierki i języków obcych. Musieli także popisać się celnością w rzucie granatem, znajomością kartografii oraz umiejętnością tańca w pięknej scenerii Zamku Królewskiego.

Grupy mocno ze sobą rywalizowały. Zwyciężyli przedstawiciele klasy 1ca.

Gratulacje!

Nagrody zostaną wręczone 26 czerwca.