Aktualności: Halloween

Halloween

Dnia 29 października w naszej szkole odbył się konkurs z okazji HALLOWEEN w którym brały udział wszystkie klasy. Uczniowie mieli za zadanie jak najlepiej ozdobić salę lekcyjną. Wszyscy okazali się być bardzo kreatywni i mieli świetne pomysły. Nie zabrakło najbardziej znanych symboli halloween, takich jak dynie, groby, trupy itp. W konkursie zwyciężyły egzekwo dwie klasy: I b i III c.
W nagrodę otrzymali „wolny tydzień” – bez sprawdzianów, odpowiedzi ustnych i kartkówek. Drugie miejsce zajęła klasa III b, a trzecie II b. Nagrody za dwa pozostałe miejsca były również atrakcyjne. Niedługo następny konkurs!

Strzeżcie się!