Aktualności: Paradox na Wielkiej Scenie

Paradox na Wielkiej Scenie

Serdecznie gratulujemy aktorom naszego szkolnego teatru „Paradox” występu na scenie Teatru Polskiego w Warszawie. Występ odbył się 15 stycznia 2016 r. i był nagrodą dla finalistów III Festiwalu Teatrów Młodzieżo...

w Warszawie. Występ odbył się 15 stycznia 2016 r. i był nagrodą dla finalistów III Festiwalu Teatrów Młodzieżowych „W świecie Mrożka”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Teatr Polski
im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Nasz Zespół w składzie: Piotr Strużyna – 1a, Damian Lipka – 3b,
Patryk Kubat i Robert Głowacki – absolwenci oraz Hubert Kraszewski – 1d obsługujący spektakl od strony technicznej zaprezentowali „Streaptease” Sławomira Mrożka zbierając gromkie brawa.

Jeszcze raz gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów i satysfakcji z dokonań artystycznych.