Aktualności: Bal Studniówkowy

Bal Studniówkowy

Za 100 dni matura... Tradycyjnie, trzecioklasiści świętowali ten fakt na Balu Studniówkowym, który w tym roku odbył się 30 stycznia 2016 r. w Restauracji La Baracca w Warszawie. Uczniowie zaprezentowali piękny układ poloneza...

30 stycznia 2016 r. w Restauracji La Baracca w Warszawie. Uczniowie zaprezentowali piękny układ poloneza. Pani Dyrektor Bożena Kozak powitała serdecznie wszystkich zebranych, zwłaszcza tegorocznych maturzystów. Padło wiele ciepłych słów, podziękowań ze strony uczniów i rodziców w kierunku grona pedagogicznego. Rodzice nie kryli wzruszenia dziękując za trud włożony w wychowanie i przygotowanie do matury ich pociech. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa przy wspaniałej muzyce i w cudownej atmosferze. Po raz pierwszy wybrano królową i króla balu.

Przed Wami  dokładnie 100 dni ciężkiej pracy.Trzymamy za Was kciuki Drodzy Maturzyści! Bo jak nie Wy to kto? Rodzicom
i organizatorom studniówki dziękujemy za wspaniale przygotowany bal.