Aktualności: Tramwaje Warszawskie

Tramwaje Warszawskie

Dnia 11 marca 2011 roku grupa młodzieży z klas IIa i IIc z wychowawcami oraz dyrektor szkoły Panią Bożeną Kozak uczestniczyła w wycieczce dydaktycznej do jednego z największych przedsiębiorstw warszawskich. W spotkaniu z przedstawicielami Spółki Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. w siedzibie firmy na warszawskiej Woli brał udział Pan Krzysztof Karos Prezes Zarządu Spółki oraz Pani Joanna Baczewska z-ca Prezesa ds. Ekonomiczno-Finansowych. Przedstawiciele firmy, w ramach rozwijania przedsiębiorczości wśród młodzieży, zapoznali naszych uczniów z misją spółki, planami inwestycyjnymi oraz sposobami wykorzystania środków unijnych. Dalsza część wycieczki polegała na zwiedzaniu zajezdni tramwajowej i zakładów remontowych. Spotkanie z Zarządem i pracownikami spółki przygotowane przez Firmę to wspaniały przykład połączenia nauki z praktyką.

Serdecznie dziękujemy.