Aktualności: Wycieczka integracyjna klas pierwszych ratowniczych

Wycieczka integracyjna klas pierwszych ratowniczych

Tegoroczna wycieczka integracyjna klas pierwszych ratowniczych odbyła się w dniach 24-28 września. W wycieczce wzięły udział klasy 1d, 1e oraz grupa uczniów klasy 2d, która pełniła funkcję opieki medycznej.Uczestnicy wycieczki przez kilka dni mieli okazję wędrować najpiękniejszymi bieszczadzkimi szlakami. Najbardziej wytrwali pokonali "schody" na Tarnicę i zawędrowali przez Małą i Wielką Rawkę na Krzemieniec. Najtrudniejszy jednak okazał się powrót do szkolnej rzeczywistości. Patrząc na jesienne zdjęcia Bieszczad, już myślimy o powrocie do Wetliny i pokonaniu kolejnych górskich szlaków.