Aktualności: „Praskie Barykady”

„Praskie Barykady”

26.09.2016 r. uczniowie klas IIca i IIcb wzięli udział w obchodach 77. rocznicy obrony Saskiej Kępy. Uroczystość zorganizowana została z inicjatywy Pana Janusza Kossakowskiego – prezesa Fundacji Korpus Ochotników Specjalist&oacu...

26.09.2016 r. uczniowie klas IIca i IIcb wzięli udział w obchodach 77. rocznicy obrony Saskiej Kępy. Uroczystość zorganizowana została z inicjatywy Pana Janusza Kossakowskiego – prezesa Fundacji Korpus Ochotników Specjalistów. Uczniowie w ramach współpracy z Fundacją KOS pełnili wartę honorową przy tablicach pamiątkowych umieszczonych na posesjach przy ulicy Francuskiej 1 i 4, przetaczali armatę Bofors, kal. 37 mm ulicami Saskiej Kępy wzdłuż linii barykad z 1939 r. oraz wystawili asystę honorową na oficjalnej części uroczystości.