Aktualności: Wizyta Senatora Marka Borowskiego w naszej szkole

Wizyta Senatora Marka Borowskiego w naszej szkole

10 kwietnia 2017 r. gościem naszego liceum był Pan Senator Marek Borowski. Przeprowadził bardzo interesujący dla młodzieży  i nauczycieli wykład na temat budżetu państwa. Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat zagadnień ek...

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę na temat zagadnień ekonomicznych, zawiłości związanych  z gospodarką naszego kraju i jej powiązaniami z polityką finansową Unii Europejskiej.  Duża grupa uczniów zainteresowana tymi zagadnieniami zadawała pytania, a żywa dyskusja z Panem Senatorem przedłużyła się poza zaplanowany czas spotkania. Mamy pewność, że to cenne dla młodzieży doświadczenie przełoży się nie tylko na wiedzę, ale także na praktyczne umiejętności gospodarowania swoim osobistym budżetem.

Z radością przyjęliśmy obietnicę, że nie było to ostatnie spotkanie z młodzieżą naszej szkoły.