Aktualności: Bal studniówkowy

Bal studniówkowy

Tegoroczny Bal studniówkowy odbył się 4.02.2017 r. w restauracji Hotelu VeneciaPalace w przepięknej sali Pałacu na Wodzie w Michałowicach. Bal rozpoczął się tradycyjnie ciekawym układem poloneza. Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny. Eleganckie stroje, wspaniała muzyka i przepyszne potrawy sprawiły, że wszyscy długo będziemy wspominać tę noc i chociaż za 100 dni matura i przed nami czas wytężonej pracy wierzymy, że egzaminy wypadną bardzo dobrze!