Aktualności: Wycieczka do Hiszpanii 2017

Wycieczka do Hiszpanii 2017

W dniach 27.04 -7.05. 2017 r. klasy I i II wzięły udział w objazdowej wycieczce po Hiszpanii, Francji, Niemczech i Włoszech. Wszyscy uczestnicy spędzili czas w bardzo przyjemny sposób m.in. bawili się i zwiedzali Europa Park (drugi ...

W dniach 27.04 -7.05. 2017 r. klasy I i II wzięły udział w objazdowej wycieczce po Hiszpanii, Francji, Niemczech
i Włoszech. Wszyscy uczestnicy spędzili czas w bardzo przyjemny sposób m.in. bawili się i zwiedzali Europa Park (drugi najpopularniejszy park rozrywki w Rust, zwiedzali Carcassonne, Lyon, Tossa del Mar, Barcelonę, Montserrat, Lazurowe Wybrzeże, Niceę, Monaco, Weronę i Wenecję. Pełni wrażeń uczniowie i ich opiekunowie zakończyli wycieczkę, zwiedzając Jaskinie Morawskiego Krasu, płynąc podziemną rzeką Punkvą. Zgodnie z przysłowiem, że ,, wszystko co dobre, szybko się kończy” dnia 7 maja ok. godz. 23  wszyscy uczestnicy powrócili do Warszawy w wyśmienitych humorach oraz z miłymi wspomnieniami.

Dziękujemy naszym opiekunom P. Ernesto Rocha-Gutierrez, P. A. Anisimowicz, P. A. Kaczmarek – Dołgopoł i Jakubowi Konarowskiemu za wspólnie spędzony czas i efektywny trening językowy.