Aktualności: Piknik Rodzinny na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych

Piknik Rodzinny na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych

Dnia 28.05.2017 na Kamionkowskich Błoniach Elekcyjnych odbył się Piknik Rodzinny podczas którego, wręczono wyróżnienia - Kamień Kamionka. Jest to corocznie przyznawana przez Kapitułę nagroda za wybitne zasługi dla Kamionka. W tym roku wyróżnienie trafiło w ręce Pani dyrektor Bożeny Kozak.

Uroczystość została zakończona inscenizacją teatralno - historyczną z okazji 444 rocznicy pierwszej wolnej elekcji
w Rzeczypospolitej z 1573 roku, przygotowaną przez dyrektora Szkolnego Teatru "PARADOX" Pana Ryszarda Jakubisiaka oraz uczniów naszego Liceum.