Aktualności: Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

Początek roku to szczególny moment w życiu naszej szkoły.Tegoroczna uroczystość z tej okazji odbyła się 4 września o godz. 9.00 na placu przed Kościołem na Kamionku, gdzie znajduje się symboliczny grób patrona szkoły ...

generała Jakuba Jasińskiego, przy którym młodzież pełni tego dnia honorową wartę oraz składa wiązankę kwiatów.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru, następnie odśpiewano hymn państwowy, po czym głos zabrała pani Dyrektor Bożena Kozak, która serdecznie powitała uczniów, grono pedagogiczne i zaproszonych gości. Uczniom
i nauczycielom życzyła aby pojawiające się w nowym roku szkolnym wyzwania były źródłem satysfakcji, optymizmu
i radości. Pani Dyrektor przypomniała również o 78. Rocznicy wybuchu II wojny światowej. Jak co roku o oprawę artystyczną uroczystości zadbał pan Dyrektor szkolnego teatru „Paradox”
Ryszard Jakubisiak oraz uczniowie klas II.
Po uroczystości wychowawcy zabrali swoje klasy do sal lekcyjnych na pierwszą w tym roku lekcję wychowawczą.