Aktualności: Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek 12 października br. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem klas pierwszych. Pani dyrektor Bożena Kozak powitała serdecznie wszystkich zebranych, a zwłaszcza obecnych i byłych pracowników szkoły i złożyła wszystkim w dniu ich święta podziękowania za codzienny trud włożony
w nauczanie i wychowanie młodzieży. W imieniu byłych pracowników szkoły głos zabrała pani Zofia Idzikowska, która
z wielką życzliwością i sympatią odniosła się do lat spędzonych w naszej szkole i życzyła pedagogom, by pojawiające się każdego dnia wyzwania były źródłem satysfakcji, optymizmu i radości. Następnie przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Jackiewicz przekazała również piękne życzenia w imieniu społeczności uczniowskiej. Kolejnym punktem uroczystości było ślubowanie klas pierwszych na sztandar szkoły oraz ceremonia przekazania sztandaru z rąk klasy 3b pod opiekę młodszym kolegom z kl. 2a. Po ślubowaniu pani dyrektor wręczyła nagrody Dyrektora Szkoły wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracyjnym. Ostatnim punktem uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów klas pierwszych, ich wychowawców i pana dyrektora szkolnego teatru „Paradox” Ryszarda Jakubisiaka.