Aktualności: Studniówka 2018

Studniówka 2018

Wieloletnią tradycją w każdej szkole średniej jest zabawa studniówkowa. Na sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie biorą udział w wyjątkowym w ich życiu balu. Przygotowywanym od tygodni polonezem, a w ostatnich latach r&oacu...

Wieloletnią tradycją w każdej szkole średniej jest zabawa studniówkowa. Na sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie biorą udział w wyjątkowym w ich życiu balu. Przygotowywanym od tygodni polonezem, a w ostatnich latach również walcem, otwierają wspólną zabawę. Wykwintne potrawy na stołach, dobra muzyka eleganckie kreacje i fryzury to elementy, bez których impreza by się nie udała. Nasi uczniowie bawili się wspaniale, muzyka i kuchnia były wyśmienite, impreza bogata w atrakcje, a sala wymarzona. Studniówka 2018 zostanie zapamiętana jako niesamowite przeżycie dla tegorocznych maturzystów i będzie długo wspominana.

13.01.2018  Okuniew,  Willa Zagórze

Ada Walaśkiewicz  kl. 3 cb